Kontakt

Kontakta Oss

Sven Westman – Projektledare
sven@skargardsturnen.com

Richard Karsten – Projektledare
richard@skargardsturnen.com

Morgan Ågren – Media och kommunikation
morgan@skargardsturnen.com

Tina Ahlin – Konstnärlig ledare
tina@skargardsturnen.com

Daniel Skilberg – Fotograf & webmaster
daniel@skargardsturnen.com

Malin Skilberg – Logistikansvarig på konsertplats
malin@skargardsturnen.com

Organisationsnummer 802507-3506

©2024 Skärgårdsturnen

Log in with your credentials

Forgot your details?